Adhézní můstek

Adhezní penetrační nátěr, podkladový adhezní můstek, vyrovnávající penetrace, fasádní penetrace, egalizační penetrace na mikrotrhliny, zpevňující penetrace, fixativní penetrace, podkladní penetrace, provádění fasádních nátěrů a komplexní servis fasád je naše firma Malířský Servis® připravena zajistit dle Vašeho přání a požadovaného rozsahu služeb dle našich interních směrnic ISIS System® a odborné licence a certifikace společnosti IICRC.

ISIS System® je posláním naší firmy, které má  přispět a pomoci dosáhnout  spokojenosti Vás jako našeho zákazníka a především přispět k dosažení co nejvyšší kvality provedené práce a výsledku realizace. Tato interní technologická  norma naší firmy   přináší maximální spokojenost  Vás – našich zákazníků v plné součinnosti se zachováním etických a jakostních prováděcích čistících standardů včetně dlouhodobé udržitelnosti ochrany povrchů a svěřeného majetku.

Adhezní můstek je jednosložkový bez rozpouštědlový nátěr, který je možno použít v interiérech i exteriérech na vyzrálé omítky, nekonstrukční a pohledový beton, skleněné tapety, dřevěné, papírové, sádrokartonové povrchy na dřevotřísku, na OSB desky, umakart, obklady a dlažby apod. Jedná se o penetrační a zpevňující podkladový nátěr určený jako první nátěr všech savých i nesavých stavebních materiálů, které jsou následně upravovány stěrkami, akrylátovými barvami a omítkami atd. Lze jej použít i samostatně pro zpevnění a zvýšení hydrofobity povrchu.

Adhezní – kotvicí můstek je formulovaný pro nátěry málo savých povrchů stěn, stropů, umakartových jáder, neodstranitelných podkladů, dlažeb, fasádních omítek před nanášením další stavební vrstvy nebo malby. Je vhodný jak do interiéru, tak do exteriéru. Okamžitě použitelný, zpevňuje podklad, sjednocuje savost, zvyšuje přídržnost následných materiálů (opravné a vyrovnávací tmely, lepidla, obklady, dlažby). Vysoce odolný proti alkalické hydrolýze, povětrnostním vlivům a vlhku. Po vytvrzení odolává vodě. Neobsahuje rozpouštědla, je paropropustný.

Technické vlastnosti

  • adhezní můstek je jemnozrnný
  • adhezní můstek  je bez obsahu rozpouštědel a těžkých kovů
  • adhezní můstek má velice nízkou sedimentaci
  • adhezní můstek je odolný povětrnostním vlivům
  • adhezní můstek je vodoodpudivý, difúzní, odolný alkalickým látkám
  • adhezní můstek zpevňuje porušené a nesoudržné povrchy
  • adhezní můstek  je spojovací – zvyšuje přilnavost jednotlivých vrstev materiálů

Adhezní vysoce přilnavý můstek je určený pro interiéry, exteriéry, savé i nesavé podklady, zpevnění starých i nových povrchů. Jeho určení je na nekonstrukční a pohledové betony, cihelné zdivo, vyzrálé vápenocementové omítky, umakart, skleněné tapety, dřevěné, papírové, sádrokartonové povrchy na dřevotřísku, na OSB desky, obklady a dlažby apod. na nestabilní podklady pod Stavení lepidla na obklady a dlažbu, Samonivelační hmoty, Tekutou lepenku aj. Vyhovuje EN 1504-2:2006, jako nátěr pro zvýšení odporu 8.2.

06.92j Adhezní můstek nátěr

Technický list v PDF ke stažení.

PROFI Adhezní můstek+

Technický list v PDF ke stažení.

FORTESIL adhezní můstek

Technický list v PDF ke stažení.

V případě Vašeho zájmu můžete navštívit naší fotogalerii a prohlédnout si ukázky našich prací.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Malířský Servis®

Domů » Adhézní můstek